Web-design by Roman Kalousek & Michaela Kalousková company

Jednodenky 1-20

0.1 úvodní.jpg
Počet účastníků -13. Jedna skupina 4 os. měla zpoždění a tak trasu jela až z Přerova . Ostatních 9 jelo do Kojetína,a přes Tovačov, Přerov a Lipník jeli do Hranic na Moravě. Celkem asi 65km.
2. společnéfoto (2).JPG
Počet účastníků - 4. Z Jindřichova po nové cyklostezce do Pokrzywne na parádního pstruha. Potom přes hranice ve Vysoké do Liptáně a doTřemešné. Dále po cyklostezce do Krnova. Pivo Bernard ve Skrochovicích za 10 kč. a dojezd do Opavy. Celkem asi 90km.
P1110003.JPG
11. účastníků Z Jilešovic, přes Kozmice, Vřesinu, Hlučín a Bobrovníky na Landek. Potom Podél Odry do Třeboovic a podél Opavy zpět do Jilešovic. celkem asi 45km
1. Libavá (2).JPG
Počet účastníků 6. Z Domašova do Libavé a přes Starou Vodu, Oldřůvky. Potom kolem Odry přes Hádinku na Maria skálu. Dále pak přes Odry do Suchdolu nad Odrou. 55km.
2. skupinovka (3).JPG
Počet účastníků 13. Odjezd z Dolního Benešova přes Bohuslavice do Bělé na pstruha Potom přes Chuchelnou do Rohova na pivičko a nakonec přes Kobeřice a Svobodu do Opavy.
2013 09 1. Brumovice (1).JPG
Počet účastníků - 4 Protože pršelo , změnili jsme trasu a jeli jen do Krnova vlakem a odtud za mrholení jeli po cyklostezce do Opavy
2013 06 8.9. oběd na hradě.JPG
Počet účastníků 10. Z Rýmařova na Rešovské vodopády, potom výstup na Sovinec a tam odpočinek na občerstvení. Nakonec sjezd do Šternberku. Něco málo přes 50 km.
2013 18.5. ROHOV 3 pivovar Rohov (3).JPG
Počet účastníků č.12 - 2. Cesta z Bolatic přes Kobeřice do pivovaru v Rohově. Dále přes Chuchelnou, Bělou a Kozmice do Jilešovic. Potom přes Loděnici do Poruby.
Počet účastníků č.13 - 6 Cesta vedla z Kravaře přes Rohov , Chuchelnou, Bohuslavice, Kozmice do Jilešovic.
8. na rozhledně (3).JPG
Počet účastníků 18. - Protože jsme se nedostali do cyklobusu na Praděd, udělali jsme dva různé výlety. 1. skupina jela na Osoblažsko a 2. skupina jela na Jesenicko.
2. občerstvení na Čertových kamenech (1).JPG
7. účastníků - Z Jeseníku na Čertovy kameny a na Rejvíz. Podel Černé Opavy do Vrbna pod Pradědem a dále přes Karlovice a Pocheň do Milotic nad Opavou
9. V Jakartovicích (2).JPG
7.účastníků - Z Bruntálu přes Dlouhou Stráň kolem Harty do Leskovce nad Moravicí. ( přestávka ) Dále terénní vložkou do Jakartovic, a dále přes Hlavnice a Stěbořice do Opavy. 50km.
7. skupinové foto (2).JPG
11 účastníků - Odjezd z Kravař za deště jen do Koutů. Nakonec aspoň přes Svobodu aMalé Hoštice do Opavy.
4.2. z Pusteven na Martiňák  (3).JPG
11.účastníků - Z Frenštátu do Trojanovic, a lanovkou na Pustevny. Z Pusteven okolo Kněhyně na Třeštík a do Čeladné. Potom už do Frýdlantu nad Ostravicí. 45km.
3.2. všichni v lomu.JPG
9 účastníků - Pro velký úspěch se Bystřice opakovala pro ty co nemohli poprvé jet. Trasa stejná jako minule, podél Bystřice z Dětřichova do Olomouce. Trochu jiná sestava - 52km.
7. V rybárně v Bělé  (3).JPG
10 účastníků, Trasa vede z Malých Hoštic, přes Svobodu, Štěpánkovice. Albertovec ( zastávka v hřebčíně ). Dále přes Chuchelnou do rybárny v Bělé a pak dále přes Kozmice, Jilešovice a Děhylov do Třebovického mlýna. 50km
4.3. Všichni v lomu.JPG
9. účastníků. Trasa vede z nádraží Dětřichov nad Bystřicí kolem potoka Bystřice teréní cestou do Moravského Berouna. Po silnici do Domašova a pak divočinou údolím řeky Bystřice do Hrubé Vody. Dále pak už po cestách do Hluboček a do Mariánského údolí. (39 km) A odtud po cyklostezce do Olomouce (51km).
3.4. společné foto  (2).JPG
8 účastníků . Cesta z Beskyd do Ostravy. Start v Kunčicích pod Ondřejníkem, na hrad Hukvaldy a do soukromého Hukvaldského pivovaru, přes Brušperk a Starou Ves do Poodří kolem Polanky do Ostravy Svinova. (48.km)
5.3. foto před chatou.JPG
14. účastníků - Trasa okolí Javorového vrchu. Z Těšína do Oldřichovic, a odtud lanovkou na Javorový vrch. Po hřebenech na Velký Lipový, kolem chaty na Ropičce,a sjezddo Komorní Lhotky. Potom již do Chotěbuzi na rybí dům - 52.km
1. První zastávka Zátiší (3).JPG
6. účastníků - z Mokrých Lázců, údolím Ohrozinky do Hrabyně, přes Hotelík v Kyjovicích, ( 1. zastavení ) Do kopce přes Čavisov na Mexiko, Vřesinu, a Velkou Polom do Plesné. Smrtící kopec do Dobroslavic a dolů do Jilešovic- 45km.
.
.
Klikni na obrázek
web - Otto Kalousek -
Orbis_Pictus.pdf  1.16MB
klikni zde
Jánský vrch
Pravčická brána
Velká Amerika
Český Šternberk
Zámek Ratibořice
Hrad Landštejn
Zámek Litomyšl

 Vranov nad Dyjí
Web-design by Roman Kalousek & Michaela Kalousková company
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one