Web-design by Roman Kalousek & Michaela Kalousková company

Jednodenky 21-30

0 . jednodenka č.30 Olše - Odra.JPG
Na jednodenku nás jelo 6 ujeli jsme 75km a vyjeli jsme z Karviné. Přes Dětmarovice, minipivovar Skřečoň, Bohumín, Koblov, Petřkovice, Lhotku do Třebovic.
1. úvodní.JPG
Na Bíllý Kámen nás přijelo 9 cyklistů a ujeli jsme 65km. Vyjeli jsme z Čermné ve Slezsku do vojenského prostoru kolem nádrže Baronka a vyšlapali jsme kopec Olověný vrch. Dál jsme jeli přes Potštát a dolů přes Bělotín do Suchdolu nad Odrou.
0 jednodenka č.28.JPG
Vyjeli jsme 4 z Budišova a ujeli asi 60km. Podél Budišovky jsme jeli kolem vojenského prostoru a dále kolem Odry do Suchdolu. Oběd jsme měli na zámku v Kuníně a nakonec jsme dojeli do Studénky.
20160626_095242 (2).jpg
Vyjelo nás 5 a ujeli jsme přes 40km. Po pátnácti km jsme zmokli a udělali si 2 hod. přestávku v pivovaru ve Vojkovicích. Potom už jsme jeli dle plánu, přes Hnojník, Střítež a Ropici do Těšína.
podél Ondřejnic

podél Ondřejnic

Vyjelo nás 11 z Kunčic pod Ondřejníkem přes Kozlovice, Horní Sklenov, Brušperk, Krmelín, Starou Bělou a Svinov. Celkem asi 43km.
1.   č.25 Lašsko.JPG
Na první letošní jednodenku nás vyjelo 7 a projeli jsme se Lašskem za Studénky, kolem zámku Bartošovice, přes Štramberk, Kopřivnici do Příboru. Ujelo se kolem 30 km . 
0. Katčina Hvozdnice.JPG
Vyjelo nás osm a jeli jsme z Opavy podél Hvozdnice a podél štreky přes Otice, Slavkov, Dolní Životice do Mladecka na oběd ke Kiškovi. Potom zpátky trochu jinou cestou do Opavy. 50km.
jednodenka č.23.jpg
Vyjelo nás devět a jeli jsme z Jindřichova do Pokrzywne na pstruha. Zpět kolem rozhledny Wiescyny opět do Jindřichova a z Albrechtic do Krnova po Polské straně. Celkem asi 50km.
1. minipivovar Bíovec (4).JPG
Vyjelo nás 6 cyklistů. Trasa vedla ze Svinova, přes Polanku, Jistebník a Velké Albrechtice do Bílovce. Zde jsme navštívili minipivovar Zobák. A dále přes Klimkovice , Polanku do Svinova. Celkem asi 52km.
2 Čeladná.JPG
Počet účastníků 6. - Cesta podél řeky Ostravice z Čeladné do Ostravy. Jedna zastávka ve Frýdku a druhá v minipivovaru ve Vratimově. Dvakrát jsme zmokli pětiminutovým deštěm, trochu toho bahýnka, ale jinak super. Ukončení ve Svinově a celkem asi 55km.
.


.
Klikni na obrázek
web - Otto Kalousek -
Orbis_Pictus.pdf  1.16MB
klikni zde
Jánský vrch
Pravčická brána
Velká Amerika
Český Šternberk
Zámek Ratibořice
Hrad Landštejn
Zámek Litomyšl

 Vranov nad Dyjí
Web-design by Roman Kalousek & Michaela Kalousková company
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one